Peřinky a polštáře Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
  • Polštářek Essential s antibakteriálními vlákny.Velmi účinná látka, která bojuje s roztoči a mikroby. Hypoalergenní. Pro děti starší 9 měsíců. Bavlněný potah. Rozměr: 40 x 60 cm.

  • Polštář Comfort lehce podporuje hlavu při spánku. Náplň: polyesterové kuličky. 100% přírodní hypoalergenní. Odnímatelný potah usnadňuje celkovou údržbu.Rozměry: 50 x 30 cm

  • Polštář Morpho Gel přináší do spánku příjemný svěží pocit. Náplň tvoří gel a paměťová pěna, ta se stabilizuje na konstantní teplotě o několik stupňů nižší, než je teplota těla. Paměťová pěna zajistí pohodlí při spánku. 100% přírodní hypoalergenní. Odnímatelný antibakteriální potah usnadňuje celkovou údržbu. Rozměry: 50 x 30 cm.

  • Peřinka Essential s Hollofil Allerban® antibakteriálními vlákny. Aktivní složka v náplni je Allerban®, která působí proti rozvoji bakterií, plísní a roztočů.Velmi účinná látka, která bojuje s roztoči a mikroby. Hypoalergenní. Rovnoměrná tepelná izolace. Rozměry: 100x 135 cm.

  • Polštářek Ultra soft s antibakteriálními vlákny.Velmi účinná látka, která bojuje s roztoči a mikroby. Hypoalergenní. Pro děti starší 9 měsíců. Potah Tencel - prodyšný materiál, který chladí v létě a hřeje v zimě. Potah je z přírodních vláken Tencel, která mají výbornou termoregulaci. Tence vlákna jsou 100% biologicky rozložitelná. Excelentní prodyšné...

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek