Candide je francouzská společnost založená v roce 1949 ve městě Angers, jenž patří k velké společnosti Candide Baby Group. Značka Candide je známá již po celém světě. Klade důraz především na kvalitní materiály, využití a design produktu.

Mezi patentované produkty patří např. Multirelax – multifunkční kojící polštář, ergonomické válečky – zešikmené válečky pro fixaci tělíčka, bio matrace s vrstvami česané vlny a kokosových vláken a mnoho dalších.

Francouzská značka Candide se již od roku 1949 zabývá výrobou textilu do postýlek, jako je povlečení na polštáře a peřinku, mantinely, spací pytle, matrace do postýlky, ale i dětské křesílka, samolepky a jiné produkty pro miminko a maminku. Na originálním designu se podílejí týmy designerů.

Candide používá pro ověření kvality a bezpečnosti tyto certifikační společnosti:

  • Sanitized
  • Öko-Tex Standard
  • HyCare®
  • HealthGuard®
  • Europur
  • Certipur

Combelle to je tradice od roku 1962. Vyrábí nábytek z masivního buku ze stromů starších 80 let.

Hlavní prioritou jsou vždy spokojené děti a jejich bezpečnost a předností je dlouhodobě stabilní řemeslo, pečlivě odvedená práce a rodové hodnoty. Všechny výrobky disponují inovativním stylem a módními barvami.

NÁŠ PŘÍBĚH
jeden příběh, tři generace

Téměř před sto lety se stala oblast Cantal v srdci Francie rodištěm dětského nábytku značky Combelle. Začalo to v roce 1926, kdy Marcelem Combellem vyráběl deštníky s využitím jedinečné techniky na ohýbaného dřeva. Toto know-how bylo předáváno z generace na generaci. Třetí generace, Gérard Combelle, pokračuje ve stopách svého dědečka se stejnou vášní a nadšením.

V roce 2015 se značka Combelle připojí ke společnosti Candide Baby Group, francouzskému výrobci, který se specializuje na dětské výrobky se značkami Candide a Tinéo.

TRADICE
know-how z regionu Cantal

S láskou k našemu řemeslu vyrábíme náš dětský nábytek z masivních buků, které pochází ze sklizně stromů starších 80 let, které jsou pečlivě vybírány ve francouzském regionu Auvergne.

VYROBENO VE FRANCII
Marmanhac

Combelle si váží svého původy a jedinečné know-how. V posledních 80 letech vyrábíme dětský nábytek v malém městě Marmanhac, který se nachází v horním údolí Authre, naproti horám Cantal. Naše výrobky se prodávají především ve Francii, v Belgii, ve Velké Británii, v severní Evropě, v Hong Kongu nebo v Dubaji.